Şekerspor pusuya yattı
Konya Şekerspor bugün yapacağı tek idmanla Göztepe maçının hazırlıklarını tamamlayacak. Rakibi ile yarın sahasında karşılaşacak olan yeşil-beyazlı ekibin tek hedefi galibiyet
TFF 2. Lig 2. grupta mücadele eden Konya Şekerspor sezonun 19.haftasında sahasında oynayacağı Göztepe maçının hazırlıklarını bugün yapacağı tek idmanla tamamlayacak. Yeşil-beyazlı ekip teknik direktör Mehmet Altıparmak nezaretinde Recep Konuk Tesislerinde yapacağı çalışma sonrasında kampa girecek. Geçtiğimiz haftayı maç yapmadan geçiren Şekerspor zorlu maçı kazanarak sıralamada yine zirveye yakın olmak istiyor. Maç eksiği nedeniyle 4. basamağa gerileyen yeşil-beyazlı ekip geçtiğimiz hafta yenilgisiz lider Akhisar Belediyespor’dan sahasında puan koparan Göztepe ile yarın karşı karşıya gelecek. Recep Konuk Tesisleri’nde oynanacak mücadele saat 13.30’da başlayacak.
Konya Şekerspor’da sarı kart cezalısı olan Engin dışında eksik oyuncu bulunmuyor. Ligde dördüncü sıraya kadar gerileyen yeşil-beyazlılar Göztepe’yi yenerek puan cetvelinde yeniden yükselişe geçmek istiyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.