Şekerspor kupada haftayı bay geçecek
Ziraat Türkiye Kupası grup 3. hafta maçları 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak.
D grubunda yer alan ve ilk iki maçta bir galibiyet ve bir yenilgi alan temsilcimiz Şekerspor 3. haftayı bay geçecek ve 4. hafta da Manisaspor’u konuk edecek.. Yeşil-beyazlılar, son hafta ise deplasmanda Beşiktaş ile karşı karşıya gelecekler. Türkiye kupasında, A grubunda 13 Ocak Çarşamba günü şu maçlar yapılacak: 13.30: Altay-Eskişehirspor. 20.30: Fenerbahçe-Tokatspor.. B grubunda ise aynı gün saat 13.30’da: Denizli Belediyespor-Orduspor mücadele edecek. 14 Ocak Perşembe günü ise saat 20.30’da Ankaragücü ile Trabzonspor kapışacak.. C grubunda maçlar 13 Ocak Çarşamba günü yapılacak. Program şöyle. 13.30: Giresunspor-Denizlispor. 17.30: Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu.. Şekerspor’un da yer aldığı D grubunda ise maçlar bugün oynanacak. Programa göre, saat 17.00’de Manisaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor, 20.30’da Beşiktaş-Karşıyaka karşılaşacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.