Şekerspor dış transfere başlayacak
TFF 2. Lig temsilcimiz Konya Şekerspor’da yeni sezon için transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde teknik direktör Mehmet Altıparmak’la anlaşma sağlayan ve tecrübeli teknik adamla bir yıl daha yola devam etme kararı alan yeşil-beyazlı ekip dış transfer için hocanın raporunu bekliyor. İç transfer çalışmalarını da sürdüren Şekerspor imzaları attırmaya devam ediyor. Kaleci Gürsel ve Turgay’dan sonra Onur Akbay ve Anıl Abanoz ile de birer yıllık anlaşma sağlandı. Başarılı oyuncular kendilerini bir yıl daha yeşil-beyazlı formaya bağlayan imzayı attılar. Şekerspor iç transfer çalışmalarını Bahadır Sekizkardeşler ile görüşerek sürdürecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.