Şeker’de işler yolunda
Sarıyer maçını 4-0 kazanarak büyük moral bulan Şekersporda moraller yerinde. teknik adam Altıparmak, iyi bir futbolla hak ettikleri bir galibiyeti aldıklarını ve bunun için mutlu olduklarını söyledi
Türkiye 2. Futbol Ligi 2. Grupta mücadele veren Konya Şekerspor’da Sarıyer maçında alınan 4-0’lık galibiyetin sevinci yaşanıyor. Yaşanan teknik adam değişiminden sonra 7 maça çıkan yeşil-beyazlı ekip bu maçlarda hiç yenilmedi. Kan değişikliği takıma olumlu bir etki yaptı. Oynadığı 2 maçta sahadan beraberlikle ayrılan yeşil-beyazlı ekip 5 maçta ise sahadan galibiyetle ayrıldı. Çıkışını devam ettiren Şekerspor alt sıralardan hızlıca uzaklaşarak üst sıralardaki yerini aldı. Sahasında Sarıyer’i 4-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi olan Yeşil-Beyazlılar 23 puanla 2.sıraya yerleşti. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’ın göreve başlamasıyla birlikte ligde çıkışa geçen temsilcimiz hafta sonu deplasmanda lider Akhisar Belediyespor’a konuk olacak. Deplasmanda henüz galibiyet yüzü göremeyen yeşil-beyazlı ekip dış sahadaki bu şanssızlığını lideri yenerek sonlandırmak istiyor.
Türkiye 2. Futbol Ligi 2. Grupta 32 puana sahip Akhisar Belediyespor liderliğini sürdürürken, 23 puana sahip Konya Şekerspor 2. sırada yer alıyor. 23 puana sahip bir başka takım Turgutluspor ise 3.sırada yer alıyor ve Yeşil-Beyazlıları takip etmeye devam ediyor. Ligde haftanın sonuçları ise şöyle: Konya Şekerspor 4 – 0 Sarıyer, Fethiyespor 0 - 0 Turgutluspor, İstanbulspor -Denizli Bld. Ertelendi, Tepecik Bld.2 - 4 Alanyaspor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.