Şeker’de ikinci etap başladı
Konya Torku Şekerspor’da Kızılcahamam kampı başladı. yeşil-beyazlı ekip ikinci etap hazırlıklarına Kızılcahamam Patalya Otel’de devam edecek.
ADANA DEMİR ŞEKER’DEN ÇEKİNİYOR
Rakip Adana Demirspor’da ise teknik direktör Soner Tolungüç, Gerede kampının çok sağlıklı geçmediğini ifade eden Tolungüç, "Gerede kampı pek sağlıklı geçmedi. Fazla oyuncu denediğimiz için hayli kalabalıktık ve istediğimizi yapamadık. Zira, Gerede kampına çok oyuncu gelip ve gitti. Burada da karar aşamasını geride bırakıp hızlı karar verip hızlı davranarak oyuncularımızın hepsini yakından görme fırsatı bulduk. Sistemimize kimin faydalı olacağını tespit ettik. Neyse ki 10-12 arkadaşımızı fizik olarak hazır duruma getirdik. İstediğimiz gibi olmadı ve buna da şükür
demek gerekir.. Zira, çok zorlu bir maratona başlayacağız. Her bir maçımız final havasında geçecek. Konya Şeker maçı önemli ise Balıkesirspor, Ofspor maçları da o kadar önemli. Farklı bir takım olmak istiyoruz. Bunu hissettirmek de istiyoruz. Başkanımız Mustafa Tuncel, tüm eksikliklerimizi gidermeye çalışıyor. Yönetimimize de Başkanımız Mustafa Tuncel, nezdinde teşekkür etmek istiyorum."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.