Şekerci: Konya maçı final
Bank Asya 1. Lig Yükselme Grubu’nun ilk maçında Altay ile berabere kalan Karşıyaka’nın profesyonel şube sorumlusu Tuncay Şekerci, “Konyaspor maçı erken final havasına büründü” dedi.
Şekerci, yaptığı açıklamada, dünkü Altay maçında ilk yarıda çeşitli pozisyonlar bulduklarını, ancak son vuruşlarda sıkıntı yaşadıklarını belirterek, “İlk yarıda Okan ile Onur’un içinde olduğu pozisyon dünyanın her yerinde penaltı. İkinci yarı rölantide geçti. Bu sonucun ardından perşembe günü oynayacağımız Konyaspor maçı erken final havasına büründü. Konyaspor’u mutlaka yenmemiz gerekiyor” diye konuştu. Maçtan önce locada yaşanan olaylara da değinen Şekerci, eski kulüp başkanları ve eski yöneticilerin takımlarını desteklemeye atkılarıyla geldiğini, Altaylı taraftarların o bölümde olmasından dolayı bir gerginlik yaşandığını söyledi. Locadaki kişilerin camianın saygın isimleri olduğunu belirten Şekerci, bu tür olayların üzücü olduğunu belirtti. Şekerci, Karşıyaka taraftarının hafta içinde yapılan güvenlik kararı gereğince tribünlerin üst kısmında yer aldığını belirterek, bundan sonra Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak bütün müsabakalarda maçı o tarafta izleyecek seyircilerin o bölümde oturacağını sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.