Satrançta heyecan diniyor
Arzum Sponsorluğunda Türkiye Satranç Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen Türkiye Bayanlar Satranç Şampiyonası bugün sona eriyor.
Gelişme çağındaki kız çocuklarının eğitimi ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak ve satranç eğitimi almalarını teşvik edecek projelere destek olmak amacıyla yola çıkan Arzum’un desteklediği bu yılki şampiyona, Türkiye’nin farklı illerinden gelen yaklaşık 80 bayan satranç sporcu 5 gün boyunca birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.
Her sporcunun 9 maç yaptığı şampiyonada, Arzum, turnuvaya katılan tüm sporculara Çubukmix Çubuk Blender hediye ederken, ilk üç dışında ilk 10’da yer alan sporculara Buka Saç Kurutma Makinesi, yaş grubu birincilerine Mela Katı Meyve Presi, hediye edecek. Türkiye birincisine 1500 TL değerinde 8 parçadan oluşan hediye seti, Türkiye ikincisine 1000 TL değerinde 6 parçadan oluşan hediye seti ve Türkiye üçüncüsüne ise, 750 TL değerinde 6 parçadan oluşan set hediye edecek. Ayrıca dereceye girecek olan sporculara para ödülü de verilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.