Satrancın ustları belli oldu
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliğimiz 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan 1.Ustalar Satranç Turnuvası Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Salonunda yapıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliğimiz 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan 1.Ustalar Satranç Turnuvası Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Salonunda yapıldı. 47 sporcunun ter döktüğü müsabaka 6 tur İsviçre sistemine göre oyuncu başına 60’+30”/hamle temposunda yapıldı. Zorlu geçen yarışlar sonrasında ise sıralama şu şekilde oluştu; Genel Kategori Sıralaması 1. Ahmet Fazıl Gülenç - 6 Puan 2. Servet Oflaz - 5 Puan 3. Mücahit Anıl - 4,5 Puan
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.