Sarayönü’ne genç kaleci takviyesi
Sarayönü Belediyespor, kalesini Anadolu Selçukluspor'dan kadrosuna kattığı genç kaleci Osman ile kuvvetlendirdi.
Sarayönü Belediyespor, kalesini Anadolu Selçukluspor'dan kadrosuna kattığı genç kaleci Osman ile kuvvetlendirdi. Bir süredir yeşil-siyahlı ekip tarafından takip edilen genç file bekçisi ikinci yarıda yeşil-siyahlı forma için ter dökecek. Futbola Telekomspor'da başlayan ve burada yıldızı parlayan Osman Ateş, 2010 yılında başlayan futbol hayatının son 2.5 yılını Anadolu Selçukspor altyapısında geçirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.