Sarayönü’nde şampiyon Başhüyük Ortaokulu
Sarayönü’nde ortaokullar arası erkekler voleybol turnuvası şampiyonu oynanan final karşılaşmasının arından belli oldu
Sarayönü’nde ortaokullar arası erkekler voleybol turnuvası şampiyonu oynanan final karşılaşmasının arından belli oldu. Finalde karşı karşıya gelen Başhüyük Ortaokulu ile Merkez Ortaokulu'ndan şampiyonluk sevincini yaşayan Başhüyük ekibi oldu.Başhüyük Ortaokulu ile Merkez Ortaokulu arasında oynan final mücadelesi büyük çekişmeye sahne oldu. Setler çok az sayı farkıyla sonlanırken, Merkez Ortaokulu'nun aldığı 1 sete karşılık Başhüyük Ortaokulu 3 set aldı. 3-1'lik galibiyetle şampiyon Başhüyük Ortaokulu oldu. Üçüncülük dördüncülük karşılaşması İsmail Kara ile Kurşunlu ortaokulları arasında oynandı. Rakibine set vermeyen İsmail Kara ortaokulu 3-0'lık galibiyetiyle turnuvanın üçüncü oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.