Sarayönü’de İpekten dönemi
Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Sarayönü Belediyespor, Teknik Direktör Niyazi Kart ile yollarının ayrılmasının ardından aradığı teknik adamı buldu.
Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Sarayönü Belediyespor, Teknik Direktör Niyazi Kart ile yollarının ayrılmasının ardından aradığı teknik adamı buldu. Yeşil Siyahlılar, Teknik Direktör Erkam İpekten ile sözleşme imzaladı. Sarayönü Belediyespor Yönetimi, yeni teknik adamın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayacak. Temsilcimizin yeni sezondaki hedefi yine Spor Toto 3.Lig’e yükselmek olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.