Sarayönü Belediyespor sinemada stres attı
Sarayönü Belediyesporlu yöneticiler ve futbolcular sinemaya gitti,
Sarayönü Belediyesporlu yöneticiler ve futbolcular sinemaya gitti, Sarayönü Belediyespor başkan yardımcısı Hüseyin Bayraktar, Genel Kaptan Muammer Akhançer, yöneticiler Ramazan Poyraz, Mustafa Solak ve İbrahim Ocak'ın yanı sıra Ahmet Kök, Nihat Sarı ve Ramazan Kocakafa'dan oluşan teknik heyet ile futbolcular antrenmandan sonra yemekte bir araya geldi. Fatih Tuğrul'un ev sahipliğinde Gökkuşağı Dinlenme Tesisileri'nde yenen yemeğin ardından, Konya'ya hareket edildi. Yönetim ve teknik heyetin, birlik, beraberlik ve kaynaşmayı arttırmak için düzenlediği program dahilinde futbolcular Real Alışveriş Merkezi'nde yöneticilerle birlikte sinema izledi. Programla ilgili bilgi veren yöneticiler, "Bu programı gerçekleştirmekteki amacımız takım içerisindeki bağları daha da arttırmaktır. Birlik, beraberlik içerisinde yapılan bu tür etkinlikler kaynaşmayı daha da arttırır. Saha dışındaki birlik ve beraberlik de saha içindeki performansa büyük katkı sağlar. Takımımızın içinde güzel bir aile ortamı var. Bunu kaybetmeden daha da üst seviyelere taşıyacağız. Ligde de belirlediğimiz hedefi gerçekleştireceğimize inancımız tamdır. Ayrıca ev sahipliğinden dolayı Gökkuşağı Dinlenme Tesisileri'ne ve işletmecisi Fatih Tuğrul'a teşekkür ederiz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.