Sarayönü Belediye hedefine yaklaştı
Sarayönü Belediyespor hedefine adım adım yaklaşıyor. Bu sezon hedefte değişikliğe giden yeşil siyahlılar, her yıl şampiyonluğu hedeflerken, bu sezon hedefini Konya birinciliği olarak belirledi.
Bu hedef doğrultusunda Akşehirspor'un 7 puan gerisinde kalan temsilcimiz, son haftalarda yükselişe geçerek puan farkını kapattı. Akşehirspor'un kaybettiği puanları lehine çeviren yeşil siyahlılar, 7 puanlık farkı 2'ye düşürdü. Son 3 haftada 7 puan kaybeden Akşehirspor'un bu durumunda faydalanan Sarayönü Belediyespor, bu hafta ise rakibinin 1 puan önüne geçme fırsatını değerlendiremedi. Yeşil siyahlıların önümüzdeki haftadan galibiyet beklentisi yüksek olurken, Kozan Belediyespor'a karşı oynayacak Akşehirspor'un muhtemel mağlubiyeti ile yine 1 puan öne geçme fırsatı doğacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.