Şampiyon yüzücü Elduran’ı ziyaret etti
Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonumuz Fatih Mustafa Elduran’ı ziyaret etti.
Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonumuz Fatih Mustafa Elduran’ı ziyaret etti.Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun Bursa'da düzenlediği Türkiye Yüzme Şampiyonasında 100 metre sırtüstü ve 100 metre kelebekte Türkiye Şampiyonu olan Mehmet Fatih Karahan Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Elduran'ı makamında ziyaret etti.
Özel sporlar il temsilcisi Adalet Karahan, Antrenör Cenk Utkuoğlu ve Şube Müdürü Suat Gücüyener’inde bulunduğu ziyarette alınan başarılı sonuç hakkında Elduran’a bilgi verildi. İl Müdürü Mustafa Elduran şampiyon sporcuya bir takım hediyeler takdim etti
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.