Şampiyon tekvandocu Kalaycı ziyaret etti
Konya’da, Meram Belediyesporlu tekvandocu Maide Nur Uysal, Alanya'da yapılan Gençler Türkiye Şampiyonası'nda 63 kiloda altın madalya kazandı.
Konya’da, Meram Belediyesporlu tekvandocu Maide Nur Uysal, Alanya'da yapılan Gençler Türkiye Şampiyonası'nda 63 kiloda altın madalya kazandı. Konya merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, şampiyon sporcuyu makamında kabul ederek tebrik etti. Meram Belediyespor'un 9 branşta bin 100'ün üzerinde lisanslı sporcusu bulunduğunu belirten Başkan Kalaycı, "Türkiye genelinde hem olimpiyat hem dünya hem de Avrupa şampiyonu sporcusu olan ender kulüplerden biriyiz. Bireysel branşlarda sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.