Şampiyon Judocular Ersöz’ü ziyaret etti
Judo 1. Ligde Bayanlarda ve Erkeklerde Şampiyon olarak Süper Lige yükselen Seydişehir Judo Takımı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü makamında ziyaret etti.
Ziyarete Seydişehir Judo Kulübü Başkan Yardımcısı Ruhi Divleli, judo Federasyonu teknik Kurul Üyesi Hüsamettin Çelik, Erkek Takım Antrenörü Soner Balcı, Bayan Takım Antrenörü Hakan Aydoğan ve Sporcular katıldı. İl Müdürü Ersöz; Süper Lig’de İlimizi temsil edecek Seydişehir Judo Kulübüne başarılar dilerken, Sporcuları değişik hediyelerle ödüllendirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.