Şampiyon Ereğli
Amatör Küme Süper Grupta 2014-2015 sezonu dün oynanan karşılaşmalar ile sonuçlandı.
Amatör Küme Süper Grupta 2014-2015 sezonu dün oynanan karşılaşmalar ile sonuçlandı. Muhasebe Gençler’i 3-0 yenen Ereğlispor sezonun şampiyonu olurken Bölgesel Amatör Lige yükseldi. Yeşil-beyazlı ekip yeni sezonda Selçuklu Belediyespor’un yerine Bölgesel Amatör Ligde yer alacak. Karapınar Belediyespor ise grubu ikinci sırada tamamlayarak Play-Out oynama şansı elde etti. Karapınar’ın rakibinin kim olacağı ise önümüzdeki hafta sonu oynanacak karşılaşmalar sonunda belli olacak
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.