Salonlarda mesai sürüyor
Konya’yı etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle hafta sonu oynanacak tüm futbol müsabakalarını ileri bir tarihe ertelenirken Salonlardaki müsabakalar oynanacak.
Konya’yı etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle hafta sonu oynanacak tüm futbol müsabakalarını ileri bir tarihe ertelenirken Salonlardaki müsabakalar oynanacak. Basketbol ve voleybolda günün maçlarının programı şu şekilde:Basketbol10:00 GençliksporSeluk Üniversitesi (Genç Kız 100. Yıl Spor Salonu),11:30 Selçuk BesyomedGençlikspor(Küçük Kız 100. Yıl Spor Salonu), 13:00 Alınteri-A(B2) Sistem Koleji (Küçük Erkek 100. Yıl Spor Salonu)
Voleybol, 10:00Pemspor Konya Güneşspor(Yıldız Kız Atatürk Spor Salonu), 11:30 Konya Fener Beyşehir Gücü (Yıldız Kız Atatürk Spor Salonu), 13:00 Gençlikspor Ereğli Gençlik Merkezi (Yıldız Kız Atatürk Spor Salonu), 14:30 Hüyük Yunus Emre Ereğli Gençlik Merkezi (Yaş Grbu Kız Atatürk Spor Salonu), 16:00 Pemspor Hüyük Yunus Emrespor(Genç Kız Atatürk Spor Salonu)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.