Salih forma giyebilecek
Sarayönü Belediyespor kaptanlarından Salih Ateş, takımını Karaman deplasmanında yalnız bırakmadı.
Sarayönü Belediyespor kaptanlarından Salih Ateş, takımını Karaman deplasmanında yalnız bırakmadı. Karapınar Belediyesopor karşılaşması öncesinde ısınırken sakatlanan ve 4 maçtır takımda ki yerini alamayan tecrübeli futbolcunun iyileşme sürecinde olduğu ve Ceyhanspor maçında görev verilmesi halinde sahada ki yerini alabileceği öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.