Şahiner'in en mutlu günü
Torku Konyasporlu Ömer Ali Şahiner, düğününün ilk adımı olan Konya pilavında misafirleri ağırladı
Torku Konyaspor forması ile başarılı bir performans sergileyen Ömer Ali Şahiner, düğününün ilk adımı gerçekleşti. Ömer Ali, Konya düğünlerinde geleneksel hale gelen düğün pilavında misafirleri ağırladı. Galaport Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen Konya pilavına Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, spor camiasından tanıdık simalar ve çok sayıda davetli katıldı. Ömer Ali Şahiner - Ecem Şevval Binicioğlu çiftinin düğün merasimi ise 11 Mayıs Çarşamba günü saat 19.00’da Dedeman Otel’de yapılacak. Bizde Merhaba Gazetesi olarak Şahiner çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.