Şahin: Ev sahibi olmaktan mutluyuz
Güreş Federasyonu il temsilcisi Mustafa Şahin organizasyondan duyduğu memnuniyeti dile getirdi
Güreş Federasyonu il temsilcisi Mustafa Şahin organizasyondan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Konya'da yapılacak müsabakalara desteklerini sunan herkese çok teşekkür ederim. Böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz. Güreşte giderek yükselen bir performansımız var. Geçtiğimiz hafta Antalya'da yapılan yarışlarda Konya Büyükşehir Belediyespor'dan Doğan Yılmaz 96 kiloda Türkiye ikincisi oldu. Yine Konyalı olan ancak artık İstanbul BŞB adına yarışan Atilla Güzel ise 120 kg grokoremende Türkiye Şampiyonu olmuştur. Başta Konya Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cevdet İşbitirici olmak üzere bu spora destek olan herkese çok teşekkürler.” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.