Sadece futbolcu yetiştirmiyoruz
Konya Anadolu Selçukluspor Başkaçnı Mehmet Günbaş, Gümüşhanespor maçında yaşanan fair-play örneğinini kendilerini gururlandırdığını ifade etti.
Konya Anadolu Selçukluspor Başkaçnı Mehmet Günbaş, Gümüşhanespor maçında yaşanan fair-play örneğinini kendilerini gururlandırdığını ifade etti. Günbaş olağanüstü bir durumunda yaşandığı bir maçta yapılması gerektiğini yaptıklarını belirterek, “Biz sadece futbolcu yetiştirmiyoruz. Ahlaklı futbolcular yetiştirmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken bir beklentimiz yoktu. Sadece misyonumuzun gereğini yerine getirdik. Bu tür fair-play örnekleri çoğalmalı.” şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.