Recep Çınar'a Ankara çıkartması
Merhaba Gazetesi Spor Müdürlüğü görevinden Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilen Recep Çınar'a tebrik ziyaretleri devam ediyor.
Merhaba Gazetesi Spor Müdürlüğü görevinden Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilen Recep Çınar'a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Ankara'nın duayen spor gazetecilerinden Nezir Özel ve Umut Çelik, Ankara'dan gelerek Recep Çınar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görev değişikliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Umut Çevik ve Nezir Özel başarılarının devamını dileyerek Recep Çınar'ı tebrik etti. Merhaba Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Recep Çınar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.