Potada Bölgesel Lig heyecanı start alıyor
Erkekler Bölgesel Basketbol Liginde yeni sezon geçen hafta C ve E Gruplarında oynanan maçlarla başlarken, F Grubunda mücadele eden Konya takımları Genç Selçuk Üniversitesi ve Selçuklu Belediyesi 2009-2010 sezonunun ilk karşılaşmalarını bu hafta sonu oynay
Temsilcilerimizden Genç Üniversiteliler bugün Aksaray deplasmanında saat 14.00’te 68 Aksaray Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Selçuklu Belediyespor ise yarın saat 14.00’te Eskişehir Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Osmangazi Üniversitesi’ne konuk oluyor. Her iki temsilcimizde hedefini galibiyet olarak belirledi. Öte yandan ligde haftanın bir diğer maçı ise yine yarın Eskişehir’de saat 18.00’de Anadolu Üniversitesi ile Afyon Telekom arasında oynanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.