Play-Out son haftaya kaldı
Bölgesel Amatör Ligde ise Play-Out oynamak istemeyen iki ekip arasında müthiş bir çekişme yaşanıyor. Ligin bitimine son 90 dakikanın kaldığı zorlu yarışta Sarayönü Belediyespor ile Akşehirspor arasında 2 puanlık devam ediyor
Bölgesel Amatör Ligde ise Play-Out oynamak istemeyen iki ekip arasında müthiş bir çekişme yaşanıyor. Ligin bitimine son 90 dakikanın kaldığı zorlu yarışta Sarayönü Belediyespor ile Akşehirspor arasında 2 puanlık devam ediyor
SARAYÖNÜ DE AKŞEHİR DE KAZANDI
Sarayönü Belediyespor ile Akşehirspor arasındaki yarış iki ekibinde maçlarını kazanmasıyla birlikte son haftaya kaldı. Sarayönü sahasında Reyhanlı Belediyespor’u 2-0 yenerken Akşehirspor ise deplasmanda Dörtyol Gençlerbirliği’ni aynı skorla geçmeyi başardı.Ligin son haftasında ise Sarayönü zorlu Meski deplasmanına konuk olacak. Akşehirspor ise Grubun sondan bir önceki sırası olan 13. Basamakta yer alan Akdeniz Belediyespor ile evinde karşılaşacak. Bölgesel Amatör Lig’de kimin Play-Out oynayacağı zorlu maçlar sonunda belli olacak.
SELÇUKLU DEPLASMANDA YENİLDİ
Bölgesel Amatör Ligden düşmesi kesinleşen Konya temsilcisi Selçuklyu Belediyespor deplasmanda oynadığı maçta Ceyhanspor’a 2-1 yenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.