Play-Off maçlarına emniyet geç kaldı
Hafta sonu oynanan Birinci Kümeye Yükselme play-off maçlarında emniyet krizi yaşandı.
Futbol İkinci Amatör Küme A, B, C gurubu ikincileri Seydişehir Gücü, Ortaköy Belediye ve Gölyazı Belediyespor geçtiğimiz hafta sonu bir üst lige yükselme maçlarında karşı karşıya geldi. Heyecanlı ve zevkli geçen maçlar sonunda Gölyazı Belediyespor ve Ortaköy Belediyespor’u yenen Seydişehir Gücü Birinci Amatör Kümeye yükselen son takım oldu. Heyecan ve agresifliğin yüksek olduğu bu maçlar emniyet görevlilerinin saatinde gelmemesi nedeniyle karşılaşmalar her iki günde de zamanında başlayamadı. Konsantresi yüksek bu maçlarda emniyet ekiplerinin karşılaşmalara geç gelmesi oyuncularda konsantre bozukluğuna neden oldu. Karşılaşmaları yöneten hakemler ise maçların önemi nedeniyle emniyet mensupları olmadan karşılaşmaları başlatmadı. Sahada polisleri bekleyen futbolcular ısınma hareketleri yaparken bazı sporcular ise kendi aralarında sohbet etmeyi tercih ettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.