Play-Off için geri sayım başladı
Meram Çıtır Simit Amatör 2. Kümede son şampiyon geçtiğimiz Pazar günün oynanan maçların ardından belli oldu.
Meram Çıtır Simit Amatör 2. Kümede son şampiyon geçtiğimiz Pazar günün oynanan maçların ardından belli oldu. Şampiyonlar direk 1. Amatör Kümeye yükselirken grup ikincileri ise Play-Off müsabakası oynayacak. A grubunu 2. sırada tamamlayan Seyranspor B grubunu 2. Tamamlayan As SRC Selçukİdmanyurdu ve C Grubunda Altınekinspor 1. Kümeye yükselen son takım olmak için mücadele edecek.Gruplarını 2. sırada tamamlayan 3 takım tek devreli lig usulüne göre oynanacak Play-Off maçlarında final grubunu lider tamamlayan takım adını 1. Kümeye yazdıran 4. ekip olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.