Penaltıccı Volkan
Konya Anadolu Selçukluspor’un başarılı stoperi Volkan Fındıklı yine hünerinin gösterdi.
Konya Anadolu Selçukluspor’un başarılı stoperi Volkan Fındıklı yine hünerinin gösterdi. Aydın Kuzu’nun yerde kalması ardından verilen penaltıda topun başına geçen Volkan Fındıklı fileleri havalandırarak bu sezon ki 2. penaltı golüne imza attı. Volkan geride kalan haftalarda 3 gol kaydederken bunlardan ikisini penaltıdan kaydetti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.