Pedallar zafer için çevrilecek
“Çanakkale Şehitlerine Saygı” turu düzenlendi
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. Yılında; Çanakkale Savaşı şehitlerini, gazilerini, cephe gerisinde görev yapan doktorlarını, hemşirelerini vb. savaşa her türlü katkısı olan ve bu gün aramızda olmayanları anmak üzere Konya’da değişik meslek gruplarında çalışan, üniversite öğrencisi, emekli vs. olup hafta sonları spor ve gezi amaçlı bisiklete binen bisikletçilerin yer aldığı bisiklet gruplarının katılımı ile “Çanakkale Şehitlerine Saygı” turu düzenlendi. Çanakkale Şehitleri için pedal çevirecek olan ekibin güzergâhı ise şu şekilde belirlendi. 1. Gün: Konya-Akşehir, 2. Gün: Akşehir-Afyon/Gazlıgöl, 3. Gün: Afyon/Gazlıgöl-Kütahya, 4. Gün: Kütahya/Göbel-Bursa, 5. Gün: Bursa-Gönen(Balıkesir), 6. Gün: Gönen(Balıkesir)-Çanakkale
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.