Özmeriç Selçuk’a doğru
Sezon hazırlıklarına start verecek olan Üniversitespor Antrenör Hasan Özmeriç ile masaya oturacak. Tecrübeli hoca ile anlaşma sağlandığı takdirde temsilcimiz iç ve dış transfer çalışmalarına başlayacak
Önümüzdeki günlerde deneyimli antrenör Hasan Özmeriç ile masaya oturacak olan Sarı-Mavililer, anlaşma sağlanması halinde Özmeriç’in raporu doğrultusunda iç ve dış transfer çalışmalarını gerçekleştirecek. Selçuk Üniversitesi’nin yeni sezonda yola devam etmesi ve güçlü bir kadro kurulacağına ilişkin kulüpten yapılan resmi açıklamalar spor camiasını da oldukça mutlu etti. Gerek üniversite gençliği gerekse de Konya’da basketbol sporuna gönül veren isimler, şimdiden yeni sezonu iple çekmeye başladılar.
Öte yandan Selçuk Üniversitespor Kulüp Başkanı Prof. Dr. Kürşat Turgut, yeni sezona güçlü bir ekip ile gireceklerini söyledi. Geçen sezon kaçırdıkları Beko Basketbol Ligine yükselmeyi bu sezon başaracaklarını belirten Başkan Turgut” Geçen yıl çok iyi maçlar çıkarttık. Son ana kadar Beko Basketbol ligine yükselmeyi kovaladık ancak olmadı. Bu sezon güçlü bir ekiple yolumuza devam edeceğiz. Hedefimiz Beko Basketbol Ligi’ne yükselmek bunu da başaracağız” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.