Özköylü: Öncelikli hedef ligde kalmak
Bank Asya 1. Lig takımlarından Denizlisporun teknik direktörü Osman Özköylü, Play-off hedefimiz yok diyemeyiz, fakat öncelikli hedefimiz ligde düşme hattından uzaklaşmak dedi
Özköylü, düzenlediği basın toplantısında, Sakaryaspor maçını ve yarın oynayacakları Karşıyaka maçını değerlendirdi. Sakaryaspor maçından alınan 3 puanın kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Özköylü, bu maçta sahada iyi oynayarak keyif veren bir futbol ortaya koyduklarını söyledi. Özköylü, ligde puan cetvelinde bir alt sırada bulunan Giresunspor’un da kaybetmesiyle alt tarafla olan puan farkını tekrardan açtıklarını belirterek, “Yerimizi biraz daha muhafaza ettik. Bundan sonraki kazanacağımız maçlarla üst sıralara çıkmak için avantaj elde ettik. Sakaryaspor galibiyeti ile biraz olsun rahatladığımızı söyleyebilirim. Önümüzde daha 8 maç var. Bu maçları tek tek düşünüp hepsinde de galip ayrılmak istiyoruz. Play-Off hedefimiz yok diyemeyiz, öncelikli hedefimiz ligde düşme hattından uzaklaşmak” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.