Özkara: Yediğimiz bu goller bize yakışmadı
Bank Asya 1. Ligde ikinci yenilgisini Giresunspordan alan Konyasporda moraller bozuldu.
Maçtan sonra bir hayli üzgün olduğu gözlenen yeşil-beyazlı ekibin başarılı teknik direktörü Hüsnü Özkara, kazanabilecekleri bir maçı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirtirken, futbolda bu tür sonuçların da olabileceğine dikkat çekti. Özkara’nın maçla ilgili yorumu şöyle:
“Giresun’a lider gelmiştik lider dönmek istiyorduk. Oyuna da iyi başladık. İlk yarı önemli pozisyonlar yakaladık, ama değerlendiremedik. Bunları değerlendirebilsek maç ilk yarıda kopardı. Ama olmadı. İlk yarıda rakibe bir pozisyon dışında net pozisyon vermedik. Ancak ikinci yarı yediğimiz 3 gol bize yakışmadı. Öne geçtik mağlup duruma düştük, beraberliği sağladık. Buna karşın kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik. Yenilgide ağır sahanın da etkisi oldu. Bu yenilgiye rağmen emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Futbolda bu tür sonuçlar olabilir” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.