Özkara: Gelişmeler olumlu
Konyaspor Bolu maçından mutlak galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapıyor. Teknik adam Özkara, zorlu maç öncesinde şehirde yaşanan kenetlenmenin kendilerini çok memnun ettiğini söyledi
Bolu maçı öncesinde şehir olarak kenetlenmenin hesaplarını yapan Konyaspor’da Teknik Direktör Hüsnü Özkara, yaşanan gelişmelerin oldukça mutluluk verici olduğunu söyledi. Yönetim kurulunun düzenlediği ‘Bayrak as’ kampanyasının şehre canlılık getirdiğini ve bunun takıma çok olumlu yansıdığını ifade eden başarılı teknik adam Özkara; “Bolu maçı öncesinde yaşanan sinerji ortamı kenetlenme açısından çok güzel. Şampiyon olduğumuz dönemde yakaladığımız ruhu şimdi yeniden kazandığımıza inanıyorum. Şampiyonluğa inanmış, sahip olduğu müthiş potansiyelin harekete geçirilmesini bekleyen Konya şehrini mutlu etmeyi düşünen, karakterli oyuncular topluluğu ile yolumuza lider olarak devam ediyoruz. İnşallah sezon sonunda izlediğimiz bu şampiyonluk görüntülerinden daha iyisinde buluşacağımıza inanıyoruz. Yönetim Kurulunun 15-20 gündür devam eden çalışmaları nihayet sonuç verdi ve şehrimizde her yerinde o güzel yeşil beyaz renkteki bayrakları görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Şehrimizin her caddesi ve sokağı, kısacası her yeri bu güzel renklerle bezenmeli. Bunun verdiği sinerjiyle hep birlikte kenetlenerek Süper Lig hedefimize ulaşacağımıza inancımız tam” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.