Özkara: Boluspor maçını kazanacağız
Konyasporda, yönetici, teknik adam ve futbolcular Bolu maçı öncesi galibiyette birleştiler.
Hacettepe karşısında iyi mücadele ettiklerini ve çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyleyen teknik direktör Hüsnü Özkara, Bolu maçı içinde iddialı konuştu. Konyaspor’un, taraftarlarının desteğine her geçen hafta daha çok ihtiyacı olduğunu belirten Özkara, Boluspor maçında da futbolseverlerini stadı doldurmalarını istedi.. Özkara, “Hacettepe karşısında çok önemli bir galibiyet aldık. Ancak; Boluspor maçını da kazanmamız halinde bu galibiyet daha önem kazanacak. Bunun bilinci içerisindeyiz.. İç sahada maç kazanma serisini Boluspor maçında da sürdürerek zirveyi bırakmayacağız” şeklinde konuştu..
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.