Özel Başak’tan bir başarı daha
Okul sporları federasyonu faaliyet programında yer alan liseler arası puanlı atletizm müsabakaları sonuçlandı. Konya Özel Başak Koleji öğrencisi Kadir Mehmet Taşçılar büyük bir başarıya imza attı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Özel Başak Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Ali Bülbül; “Yüksek atlama 2. ve üç adım atlama da 3. Olan Kadir Mehmet Taşcılar’ı tebrik ediyorum. Öğrencilerimiz davranışlarında olduğu gibi sporda da örnek olmuşlardır. Biz de onların daha büyük dereceler elde edebilmesi için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Konya’da derece yapmış öğrencilerimizin Türkiye ve Avrupa şampiyonalarında da başarılı olmaları bizi ayrıca gururlandırıyor. Bize bu gururu yaşatan öğrencilerimize teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum “ dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.