Özdemir: Zor geçen bir maçı kazandığımız için mutluyuz
Bank Asya 1. Lig takımlarından Konyasporun teknik direktörü Osman Özdemir, 1-0 kazandıkları Sakaryaspor maçıyla ilgili Zor geçen bir maçı kazandığımız için mutluyuz dedi
Bank Asya 1. Lig takımlarından Konyaspor’un teknik direktörü Osman Özdemir, 1-0 kazandıkları Sakaryaspor maçıyla ilgili “Zor geçen bir maçı kazandığımız için mutluyuz” dedi. Özdemir, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, herkesin kolay gördüğü bir maçı zor da olsa kazandıklarını belirtti. Maçın ilk ve ikinci yarı olarak ayrı ayrı değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Özdemir, “İlk 45 dakika iyi oynadık ve gol bulduk. Futbol enteresan bir oyun. İkinci yarıda bir kırmızı kart ile karşılaştık. Kırmızı kartın ardından direncimiz azaldı ve savunma yapmak zorunda kaldık. Zaman zaman böyle oynamayı da bilmek lazım. Ligin bitimine uzun bir süre var. Bundan sonraki maçlar çok önemli. Kazandığımız için mutluyuz” diye konuştu. Konyaspor’un ligdeki durumunun hakemler üzerinde baskı oluşturduğunu dile getiren Özdemir, maçın hakeminin gününde olmadığını savundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.