Oyuncular buzlu suyla serinliyor
Birinci etap kamp hazırlıklarına Avusturya'da start veren Atiker Konyaspor’da, oyuncular yoğun tempoda geçen antrenmanların ardından yorgunluklarını gruplar halinde içi soğuk su dolu kovalarda atıyor.
Birinci etap kamp hazırlıklarına Avusturya'da start veren Atiker Konyaspor’da, oyuncular yoğun tempoda geçen antrenmanların ardından yorgunluklarını gruplar halinde içi soğuk su dolu kovalarda atıyor. Atiker Konyaspor akşam saatlerinde önce salon ardından da sahada olmak üzere iki bölümde yapılan antrenmanla Avusturya'daki birinci etap kamp hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Aykut Kocaman ve yardımcı antrenörler gözetimindeki antrenman salonda iki grup halinde yapılan CORE ısınma ve denge-ağırlık çalışması ile başladı. Sahaya geçerek gruplar halinde top kapma ve pas çalışması yapan oyuncularımız taktik çalışma ve çift kale maç ile antrenmanı tamamladı. Antrenmanı takip eden Zümra ismindeki minik taraftar ve ailesi Teknik Direktör Aykut Kocaman ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.