Orduspor için kötü günler geride kaldı
Bank Asya Birinci Ligde mücadele eden Ordusporun Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, Artık kötü günler bitti Ordusporun iyi günleri başladı dedi.
Başkan Nedim Türkmen ve Teknik Direktör Ekrem Al, Hacettepe galibiyetini değerlendirdi. Orduspor’un son haftalarda ligin flaş takımı olduğunu ve kalan maçlarını kazanarak hedeflerine adım adım ulaşacaklarını söyleyen Türkmen, ligdeki son üç maçlarını kazandıklarını hatırlatarak, şunları kaydetti: “Hedeflerimize adım adım ulaşıyoruz. Takımımız Çaykur Rizespor galibiyetinden sonra üzerindeki ölü toprağını atarak ligde galibiyet serisini yakalamıştır. Orduspor’un lige kötü başladığı doğrudur, ama artık kötü günler bitti, Orduspor’un iyi günleri başladı. Matematiksel olarak bütün hesaplar Orduspor’un lehine. Geri kalan maçları kazanarak ilk altının içine girmek istiyoruz. Bunu başarabilecek güç ve moral motivasyona sahibiz. İnşallah Orduspor hedefine adım adım ulaşacaktır” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.