Onlarsız yapamadı
Konyaspor Başkanı Bahattin Karapınar riske giremedi ve yeşil-beyazlı ekibi Süper Lige taşıyan “A takımı” olmadan liste yapamadı. Kartal’da şimdi gözler yarın yapılacak olağanüstü genel kurula çevrildi
Ve Konyaspor’da beklenmedik gelişme.. Başkan Bahattin Karapınar, yeşil-beyazlı takımı Süper Lige taşıyan Ömer Atiker, Süleyman Işıkçeviren, Mustafa Küçüksöker, Ekrem Coşkun’suz liste yapamayacağını anlayınca geri adım atmak zorunda kaldı. Dahası, Konyaspor yönetiminde 9 kişi göreve devam kararı aldı.. 11 Haziran 2010 Cuma günü yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesinde mevcut yönetimde yer alan Başkan Bahattin Karapınar ile birlikte 9 yönetici önceki gün bir ardaya gelerek yeni dönemde de yola etmek için görüş birliğine vardı.. Bilindiği gibi bu yöneticilerden bazıları geçtiğimizi hafta içerisinde yaptıkları açıklamada, Bahattin Karapınar Başkanlığındaki bir yönetimde çalışmak istemediklerini ileri sürmüşlerdi. Bu arada, Yönetime alınacak yeni isimlerle temasların devam ettiği açıklandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.