Ömer: Endişe edilecek bir durum yok
Konyasporun savunma oyuncularından Ömer Hacısalihoğlu, her takımın yaşayabileceği inişli-çıkışlı dönemi kendilerinin iki haftadır yaşadığını belirtirken, ortada endişe edilecek bir durumun olmadığını ve Dardanelspor maçında Konyaspor gibi oynayarak çıkışa
Takımın son durumunu değerlendiren Ömer Hacısalihoğlu, “Alınan her puanın değerli olduğunu biliyoruz. İlk yarı ile ikinci yarının ilk iki haftasını kıyasladığımızda sadece 3 puan geride olduğumuz görülür. Sadece 1 puan topladık. Ama ikinci devrede dediğimiz gibi şampiyonluk için 30 ila 32 puan yetecektir. Herkes görecek ki alt sıralarda bulunan takımlar puan alacak, ligin zirvesinde bulunan takımlarda buna paralel olarak bizim gibi puan kaybedecekler. Her takımın yaşayabileceği inişli-çıkışlı bir dönem vardır. Bizde iki haftada onu yaşadık. İki maçta 1 puan alabildik. Ama Dardanelspor maçıyla başlayan seride toparlanarak 4.ve 5.haftalarda gerçek Konyaspor’u herkese izlettireceğiz. Buna bizde inanıyoruz. Sürekli konuşuyor ve toplantılar yapıyoruz. İlk hafta aldığımız beklenmedik yenilginin moral bozukluğuyla Erciyesspor maçındaki sonuç ortaya çıktı. Ama şimdi o moral bozukluğunu üzerimizden attık ve iyi durumdayız. Çok fazla büyütülecek bir durum söz konusu değil. Camiamız rahat olsun ve sıkıntı yapmasın. Gerekenleri yapıp ve bu hafta sonu oynayacağımız Dardanelspor karşılaşmasını kazanarak inşallah çıkışa geçeceğiz” şeklinde görüş belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.