Okullar potada kürsü belli oldu
Okullararası Gençler Bay ve Bayanlar Basketbol İl Birincileri Müsabakaları 15 Ocak 2014 tarihinde oynanan final maçları ile sona erdi.
Okullararası Gençler Bay ve Bayanlar Basketbol İl Birincileri Müsabakaları 15 Ocak 2014 tarihinde oynanan final maçları ile sona erdi. Toplamda 43 okul 516 sporcunun ter döktüğü basketbol maçlarından sonra dereceye giren okullar ise şu şekilde oluştu; Erkeklerde birinci Özel Diltaş Anadolu Lisesi, ikinci Meram Anadolu Lisesi, üçüncü Dolapoğlu Anadolu Lisesi, dördüncü ise Fatih Teknik Endüstri Meslek Lisesi oldu. Bayanlarda birinci Akşehir Selçuklu Anadolu Lisesi, ikinci Seydişehir Anadolu Öğretmen Lisesi, üçüncü Meram Anadolu Lisesi, dördüncü ise Selçuklu Öztekinler Kız Teknik ve Meslek Lisesi oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.