Okullar kozlarını paylaştı
Okul Sporları Yıldızlar Bireysel İl Birinciliği Satranç Turnuvası 04-05 Ocak 2014 Tarihlerinde Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim ve Toplantı salonunda yapıldı.
Okul Sporları Yıldızlar Bireysel İl Birinciliği Satranç Turnuvası 04-05 Ocak 2014 Tarihlerinde Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim ve Toplantı salonunda yapıldı. Zevkli ve heyecanlı geçen Turnuva, 5 tur İsviçre sistemine göre oyuncu başına 60' + 30'' hamle temposunda 21 sporcunun katılımı ile geçekleşti. Okulların kıyasıya mücadelelerine sahne olan yarışlarda dereceye giren sporculara madalya verildi.
Müsabakalar sonucu ise sıralama şu şekilde oluştu;
Yıldızlar Kız
1-Merve Şevik - Hürriyet O.O
2-Tuğçehan Orhan - Vakıfbank İmam-Hatip O.O
3-Şerife Buse doğan - Ahmet Azmi Makbule Elberk O.O
Yıldızlar Erkek
1- Ata Günbatılı - Özel Gündoğdu O.O
2- Muhammet Tetik - 23 Nisan Egemenlik İmam-Hatip O.O
3- Yusuf Semih Yüksekkaya - Özel Merve Meram Abdullah Aymaz O.O
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.