Okullar arası Futsal Şampiyonası bitti
Okul Sporları Futsal Genç Kız-Erkek Grup müsabakaları 3-4-5 Ocak 2014 tarihlerinde Maraşal Mustafa Kemal Okulu Spor Salonu ve 75. Yıl Spor Salonunda oynanan müsabakalarla sona erdi.
Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2013-2014 sezonu faaliyet programında yer alan Okul Sporları Futsal Genç Kız-Erkek Grup müsabakaları 3-4-5 Ocak 2014 tarihlerinde Maraşal Mustafa Kemal Okulu Spor Salonu ve 75. Yıl Spor Salonunda oynanan müsabakalarla sona erdi. Bayanlarda A Grubunda Adana temsilcisi Kurttepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, C Grubunda ise Mersin Temsilicisi Akdeniz Spor Lisesi gruplarını birinci olarak tamamlamışlardır.Erkeklerde ise A Grubunda Gaziantep Şehit Şahin Lisesi, B Grubunda Antalya Muratpaşa Spor Lisesi, C Grubunda ise Manisa Ticaret Meslek Lisesi birinci olma başarısı göstermiştir.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.