Öğrencilerden tekvando resitali
Sporcu ailelerinin de yakında takip ettiği müsabakalar büyük çekişmeye sahne oldu
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları 2014 yılı faaliyet programında yer alan Okullararası Tekvando Yıldız Kız Erkek İl Birinciliği Müsabakaları 01-02 Mart 2014 tarihlerinde yaklaşık 70 sporcunun katılımı ile Mevlana İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonunda yapıldı. Sporcu ailelerinin de yakında takip ettiği müsabakalar büyük çekişmeye sahne oldu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.