Müftüoğlu: Bisikleti Konya’da hissediyorum
TBF Başkanı Emin Müftüoğlu, genelde hiçbir yerde konuşma yapmadığını, ancak bisiklet duygusunu Konya’da hissettiği için konuşmak istediğini söyledi.
Müftüoğlu, “Böyle güzel bir ortamda yerli, yabancı, teknik adamlarıyla bisiklet ailesiyle birlikte olmaktan ve böyle güzel bir 16. Mevlana Turu’nu bitirmekten mutluluk duyuyorum. Bisiklet ailesi adına tüm sporculara, teknik adamlara, Konya’da emeği geçen Gençlik ve Spor İl Müdürüme, Bisiklet Derneği Başkanıma, büyük katkıda bulunan sayın valimize, Şeker Fabrikası başkanıma, emniyet güçlerine, jandarma il komutanlığına sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallah, daha büyük turlarda buluşmak dileklerimi iletirken,sporcularımıza sezon sonuna kadar olan yarışlarda kazasız, başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum.’dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.