Milliler'de İsviçre ve Estonya hazırlıkları sürüyor
2010 Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası Grup Eleme maçlarında 14 Kasım'da İsviçre ile Trabzon'da, 18 Kasım'da Estonya ile Rize'de karşılaşacak Ümit Milli Takım Aday Kadrosu, çalışmalarını Trabzon'da sürdürüyor.
Trabzon'da ilk çalışmasını gerçekleştiren milli takım, teknik direktör Hami Mandıralı yönetiminde, Haluk Ulusoy Tesisleri'nde ikinci çalışmasını gerçekleştirdi.
Antrenmana 14 futbolcu katılırken hafif sakatlıkları ve soğuk algınlıkları bulunan diğer oyuncular ise otel salonunda çalıştılar. Gaziantepspor'dan kadroya çağrılan Ahmet Arı'nın da kafileye katıldığı bildirildi.
Ümit Milli Takım, bugün Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.
Ümit Milli Takım, bugün Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.