Milli yüzücüler İstanbul’da toplanıyor
Türkiye'de 10-13 Aralık'ta yapılacak 13. Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'na katılacak Yüzme Milli Takımı, İstanbul'da toplanıyor.
Milli takım sporcuları, idarecileri ve antrenörleri, saat 17.00'de WOW İstanbul Oteli'nde bir araya gelecek. Yüzme Milli Takımı kadrosunda yer alan 28 sporcu şunlar: Bayanlar Burcu Dolunay (Galatasaray), Cansu Buket Tokat (Kocaeli Yıldızlar), Ceren Dilek, Dilara Buse Günaydın, Gizem Bozkurt, Gizem Çam, Melisa Akarsu, Nazlı Ege Çalışal (Fenerbahçe), Gizem Yalı (Bursa Kolejliler), Yasemin Rosenberger ve İris Rosenberger (Ferdi), Yeşim Giresunlu (ENKA Spor), Erkekler Uğur Orel Oral, Volkan Atakan, Yiğit Tokman, Serkan Atasay, Kaan Tayla, Muzaffer Demirtaş (Fenerbahçe), Halim Lafçı (FMV Işıkspor), Alp Yokay, Can Anacak, Derya Büyükuncu, Doğa Çelik, Güven Duvan, Arda Gürdal, Ömer Aslanoğlu (Galatasaray), Nurettin Erhan (Kocaeli Yıldızlar), Tayfun Konuralp (Büyük Kolej), Timur Dellaloğlu (Kastamonu Yüzme İhtisas)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.