MHP Karatay maçı tam kadro izledi
MHP Karatay İlçe Teşkilatı’ Torku Konyaspor maçını tam kadro izledi
MHP Karatay İlçe Başkanı Yusuf Küçükhemek, Karatay Belediye Başkan Adayı Halil Açıl ve parti teşkilat mensupları önceki gün Konya Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmayı taraftarlarla birlikte izledi. Green-White Taraftar Grubu ile birlikte müsabakayı takip eden MHP Karatay İlçe Başkanı Yusuf Küçükhemek ve Karatay Belediye Başkan Adayı Halil Açıl karşılaşma sonrası yaptıkları açıklama ile Torku Konyaspor’u kutladı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.