Mevlana Kupası için yarıştılar
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet İl Temsilciliği faaliyet takviminde yer alan Mevlana Kupası Bisiklet Yarışı 03 Mayıs 2017 tarihinde yapıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet İl Temsilciliği faaliyet takviminde yer alan Mevlana Kupası Bisiklet Yarışı 03 Mayıs 2017 tarihinde yapıldı. Çumra Alibeyhüyüğü mahallesinde start verilerek, Karatay Olimpiyat Parkında biten Mevlana Kupası Bisiklet Yarışında yıldızlar ve gençler kategorisinde 51 sporcu pedal çevirdi. Yarış sonunda madalya ve para ödülüne hak kazanan sporcular şu şekilde oluştu; "Yıldızlarda; 1.Hakkı Çelikel (Büyükşehir Belediye Spor), 2.Ali Altuntaş (Çumra Belediyesi), 3.Ramazan Dağlı (Konya Gençlik Spor). Gençlerde; 1.Mustafa Doğan (Selçuklu Belediyesi), 2.Fatih Bağcı (Selçuklu Belediyesi), 3.Onur Maral (Konya Gençlik Spor)."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.