Mesir tadında olsun
Ziraat Türkiye Kupası D Grubunda Kasımpaşayı yenen, İstanbul Büyükşehire yenilen Şekerspor, bugün Manisasporu konuk ediyor. Zorlu karşılaşma saat 13.30da başlayacak
Şekerspor’un zor sınavı. Başka bir deyişle, Ziraat Türkiye Kupası D Grubu’nda mücadele eden temsilcimiz Şekerspor, bugün Süper Lig takımlarından Manisaspor ile karşı karşıya gelecek. Recep Konuk Tesisleri’nde oynanacak mücadele saat 13.30’da başlayacak. İki takım için de büyük önem taşıyan karşılaşmayı Zafer Demir yönetecek. Demir’in yardımcılığını Engin Gökçe ile Özgür Ertem yapacak. Önceki gün Belek kampından dönen Şekerspor, dün yaptığı ter idmanı ile hazırlıklarını tamamladı ve tesislerde kampa girdi. Kupa’da ilk kez mücadele eden ve aldığı sonuçlarla dikkatleri üzerine çeken temsilcimiz Şekerspor’da hedef 2’de 2 olarak belirlendi. Kupadaki ilk maçında sahasında Kasımpaşa’yı yenen yeşil-beyazlılar, bugün de Manisaspor’u devirerek hem 2’de 2 yapmak, hem de çeyrek final umudunu son maça taşımayı hedefliyor. Temsilcimizde önemli bir eksik bulunmazken, moraller yerinde. D Grubu’nda 3 puanı bulunan Şekerspor bugünkü maçı kazanırsa, çeyrek final şansını son maça taşıyacak. Manisaspor kazanır ise gruptan çıkan ilk takım olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.